Sharks SH 1100W SHK 308

1100 W
Max priemer pevných častíc
35 mm

• , zakúpené v IVATOSHOP

Použil som tento produkt po prvé,zatiaľ je to dobré má tichý chod a 5 kubíkov zo žumpy som dostal za 20 minút. Za tú cenu O.K!!!

• , zakúpené v OK market

• - vyskúšal som, zatiaľ spokojnosť
    • - dobrý záber, sila, mohutnosť, dúfam, že vydrží čo najdlhšie pre hobby
    • - skrutka na centrovanie pasu trochu nedoriešená, obyčajná skrutka....trochu kazí tuning
    • - škoda, že nerobí sama :-)

Vyskúšal som iné značky, ktoré som musel vrátiť...toto vyzerá, že splní svoj účel.

Typ čerpadla
Max priemer pevných častíc
35 mm

Ponorné čerpadlo SH 1100W

Popis produktu:

Ideálny pomocník na čerpanie vody zo studne, bazéna, vytopenej garáže alebo pivnice. Čerpadlá značky Sharks majú preverenú spoľahlivosť, odolnosť a dostatočný výkon. Vďaka týmto atribútom Vám bude čerpadlo slúžiť dlhé roky.

Technické parametre:

• , zakúpené v IVATOSHOP

• , zakúpené v OK market

• - vyskúšal som, zatiaľ spokojnosť
    • - dobrý záber, sila, mohutnosť, dúfam, že vydrží čo najdlhšie pre hobby
    • - škoda, že nerobí sama :-)