Omnigena SKM 100 230V

Maximálna teplota kvapaliny
35 °C
Do studne

• , zakúpené v IVATOSHOP

• Dobrý výkon za dobrú cenu. Omnigenu som mal ale nie ponorku ale samonasavacie čerpadlo omnigena a zasobovalo denno denne rodinny dom 10 rokov a ešte funguje . Menil som len pre hluk a zvolil ponorku.
  • , zakúpené v PumpS

Zatiaľ veľká spokojnosť,na polievanie 2a záhrady postačujúci výkon.

• , zakúpené v VODOMAT.sk

• Po elektronickom dopyte o moznosti opravy cerpadla nedostal som odpoved.

Druh čerpadla
11 kg
Maximálna teplota kvapaliny
35 °C
Do studne

Čerpadlá radu SKM a SKT sú monoblokové ponorné čerpadlá, kde je hydraulika čerpadla integrovaná priamo s motorom. V závislosti od hydraulických parametrov sú dostupné ako jednostupňové, alebo viacstupňové s mosadznými obežnými kolesami. Ich charakteristickým znakom je, že dosahujú pomerne vysoký tlak. Vinutie motora je zvnútra chladené ekologickým olejom.   Špecifikácia:

• - Teplota vody: max 35 ° C
  • - Ochrana: IP 68
  • - Izolácia: Trieda B
  • - Maximálny počet štartov: 20 x / h.
  • - Inštalácia: Vertikálne
  • - 1 x mosadzné obežné koleso

Použitie:

• - Domácnosti
  • - záhradníctvo
  • - poľnohospodárstvo

• , zakúpené v IVATOSHOP

• , zakúpené v PumpS

Zatiaľ veľká spokojnosť,na polievanie 2a záhrady postačujúci výkon.

Po roku v studni sa totalne rozpadlo.Uvolnili sa a vypadli 3 skrutky,odišlo obehové kolo.Totálne vyhodené peniaze. Záruka 2 roky.,od nákupu.Namontované trochu neskôr,prišli sme o záruku.

• , zakúpené v VODOMAT.sk

• Po elektronickom dopyte o moznosti opravy cerpadla nedostal som odpoved.
  • , zakúpené v PumpS

Je to presne ,čo som chcel.

• , zakúpené v PumpS

Činná časť čerpadla - materiálové zloženie mosadz

• , zakúpené v prodoshop.sk

• dobrá komunikácia

dobré čerpadlo za dobrú cenu

• , zakúpené v KD GARDEN

Pomer ceny a výkonu, čerpadlo používam bez problémov....

• , zakúpené v prodoshop.sk

• dobrá cena, predlžena záruka

• pozri nižšie

Slušné čerpadlo za rozumnú cenu. Používam ho na napĺňanie sudov - 200 l sud je naplnený v priebehu 8-10 minút, hadica 3/4-colová. Je masívne s mosadznými prvkami, výhodou je vypínač, takže sa nemusí stále vyberať zo zásuvky. Keď som sa naň informoval, tak jeden obchod naň poskytuje 4-ročnú záruku so slovami "veľmi radi, lebo Omnigena nie je poruchová". Ja som kúpil s 2-ročnou zárukou v akcii o 30 € lacnejšie. Zatiaľ spokojnosť, funguje dobre a spoľahlivo. Určite urobíte lepšie, ak kúpite niečo takéto ako napr. predraženú Gardenu. Na nete som našiel aj dokumentáciu s náhradnými dielmi, takže by nemal byť problém objednať náhradný diel a dať to opraviť hocikde. S Gardenou som nepochodil a verte mi, že také čerpadlo nechcete dať opravovať - v špec. servise mi povedali, že 20 € by stála iba diagnostika a potom by sa riešilo, čo ďalej. Omnigena je vyrobená v Poľsku.