Mar-Pol 2960W ORCA

kalové
Druh čerpadla
ponorné

• , zakúpené v www.kamax.sk

• Potreboval som kalové čerpadlo ale zaplatil som čerpadlo ktoré si s kalom vôbec neporadí vhodné je iba na čistú vodu nedajte sa oklamať ako ja príliš slabé na vytlačenie Kali.
  • , zakúpené v www.kamax.sk

Silne cerpadlo. zatial spokojnosť.

• , zakúpené v www.kamax.sk

• Výkon a kvalita ma príjemne prekvapili.

Typ čerpadla
kalové
Druh čerpadla
ponorné

Liatinové kalové čerpadlo s kovovým obežným kolesom. Výkonné čerpadlo na čistú aj špinavú vodu, celokovové.

So zabudovaným drtičom na drtenie hustého kalu.

Technické parametre:

• napájanie: 230V
  • výkon: 2960W
  • max. prietok: 18000 litrov/hod.
  • max.dopravná výška: 8 metrov
  • výstup na hadicu: 2"

M79900A

• , zakúpené v www.kamax.sk

Silne cerpadlo. zatial spokojnosť.

• , zakúpené v www.kamax.sk

• Výkon a kvalita ma príjemne prekvapili.

• Výkonnosť
  • , zakúpené v www.kamax.sk

• masívne a zatial dobré

• Cena výkon

+ dobrá cena