Makita PF1110

Popis produktu   Ponorné čerpadlo vhodné pre čistú a mierne znečistenú vodu Ideálna k rýchlemu odčerpanie vody z veľkých bazénov alebo veľkých nádrží na vodu IP68 Veľmi odolný...
Doprava zdarma, Na sklade

• Za znacku pomerne slusna cena
  • , zakúpené v Doktor Kladivo

Zatiaľ nepoužité

• , zakúpené v Náradie Hornig

Sklamalo ma dodané plastové kolienko a aj nasávacia špirála je plastová. Keď je niečo antikorové malo by to biť komplet.Za tento podraz maju Makiťáci veľké ale naozaj veľké mínus. Ale inak ako pomocník pri vypúšťaní bazénu super.Mám aj druhé čerpadlo ,,kvalitnejšie" a hlavne dvojnásobne drahšie ,ale obávam sa že na to bude teraz už len padať prach.
    -Táto Makita si krásne sama odvzdušní a krásne nasaje aj keď je už minimum vody ,čo ako som sa presvedčil drahšia varianta mala problém.
    -Škoda že som si ho nekúpil ako prvé. Vynikajúca kúpa.

Typ čerpadla
Zvyšková hladina
Dĺžka
39 cm
Automatické

Ponorné čerpadlo vhodné pre čistú a mierne znečistenú vodu Ideálna k rýchlemu odčerpanie vody z veľkých bazénov alebo veľkých nádrží na vodu IP68 Veľmi odolný nerezový obal stroja, priemer 15 cm Automatické zapnutie/vypnutie čerpadla pomocou plaváku Príslušenstvo Uhlový adaptér Redukcia 2"/ 1 1/4" / 1"

Makita

Max priemer pevných častíc 5 mm

• Tichy prevadzka
    • Nerez
    • Za znacku pomerne slusna cena
    • Pomer ceny a kvality v poriadku.
    • Mal som iný identický a po dvoch rokoch prevádzky sa do cievky dostala voda.

Visí nado mnou príliš veľa otázok!

• Slušný výkon, používam ho len na polievanie záhrady a plnenie nádob na vodu (čistá voda)
    • Telo z nehrdzavejúcej ocele, jeho fasáda, časť zakrývajúca rotor a elektrická časť boli takmer zhrdzavené a komponenty boli samozrejme ohryzené vodou (dokonca aj s vychvaľovanou dvojitou ochranou/utesnením Makita. ( Čína, samozrejme) Neskúšal som ťahať špinavú vodu, ani neodporúčam ) Existujú čerpadlá, drahší nápad, ale s 10 mm absorpčnými špecifikáciami, nie 3, ako toto.
    • Povedal som, že je to Makita... ale porovnanie cena/čas prevádzky/poruchy, to neospravedlňuje cenu 5/600 Ron, na vodu 100 m2 záhrady pre dve/tri letá( zima je v úplnom pokoji)
    • Len môj názor, neospravedlňuje peniaze a povesť spoločnosti.

Kúpené, pretože predchodca praskol po menej ako 3 rokoch. Ale vzhľadom na to, že zvyčajne dávam druhú šancu, a na to, že som už mal hadicové pripojenie z predchádzajúceho, myslel som si, že to skúsim. Kúpil som si aj plastovú verziu (rovnaký výkon , od inej spoločnosti, pretože táto mala dodaciu lehotu približne 12 dní a ja som ju potreboval skôr)

• nebol

Som spokojný, môžem len odporučiť.

• nefungovalo podľa očakávaní a bohužiaľ čerpadlo nevezmú späť, aj keď išlo len o mokrý test.

Cena

Funguje skvele, je veľmi tichý, prakticky nehlučný, vodu som čerpal z hĺbky 5 m s veľmi dobrým prietokom.
    F potešený, odporúčam!

• Je to "savec".
    • Opravdu dlouhý napájecí kabel.
    • Součástí balení není redukce na menší hadice.

Při koupi jsem si nezkontroloval výstupní průměr, který je 2 1/4 palce. Což pokud chce člověk naplno využít výkon čerpadla je skvělé, ale už je horší sehnat takovou hadici. Vyřešit se to dá redukcí, která ovšem není součástí balení.

Vhledem k hloubce ponoru je čerpadlo vybaveno i dostatečně dlouhým kabelem.

• Bolo vyskúšané a otestované, že rozhodne tlačí vodu. Pri pohľade na dno je dostatok priestoru na odstránenie všetkých nečistôt, ktoré sa doň dostanú, bez toho, aby sa zachytili. Pri štarte sa sotva pohybuje, takmer nepostrehnuteľne.
    • V studenej vode bol gumový kábel plavákového spínača tuhý, takže spínač sa nezapol, ale posunutím kábla o 2 cm funguje perfektne.

Chcel by som si kúpiť čerpadlo, ktoré bude spoľahlivé z dlhodobého hľadiska. Vybral som si ho na základe názvu Makita a opísaných špecifikácií.

• Veľa.
    • Nechýba mu žiadna funkcia.

Kúpil som si tento produkt, pretože je kvalitný a 100%originálny.

• Ešte som ho nenainštaloval. Takže nemôžem vyjadriť svoj názor.
    • O žiadnej neviem.

Hľadal som vysoko výkonné čerpadlo a makita je dosť veľká značka a spoľahlivá!