HECHT 3800

Výhody - Príkon 800 W - Povrchové záhradné čerpadlo - Vhodné na čerpanie zo studní, nádrží a pod. - Určené na úžitkovú vodu - Maximálny tlak 3,8 BAR - Maximálny výtlak...
Doprava zdarma, Na sklade

zatial funguje OK

• , zakúpené v ABCnáradie

• Kvalita za prijateľnú cenu
    • Nemám vedomosť

Ako som už uviedla tovar sa mi páčil hodil sa mi do domu, zdá sa mi kvalitný a cena je prijateľná. Mám ho zapojený od prijatia a funguje zatiaľ výborne.

Typ čerpadla
13 kg
Maximálny tlak
3.8 bar
Do studne

Výhody

• Príkon 800 W
  • Povrchové záhradné čerpadlo
  • Vhodné na čerpanie zo studní, nádrží a pod.
  • Určené na úžitkovú vodu
  • Maximálny tlak 3,8 BAR
  • Maximálny výtlak 38 m
  • Maximálny prietok 3200 l/h
  • Maximálna nasávacia výška 8 m
  • Akostná oceľová tlaková nádoba 20 L
  • Nádoba je vybavená tlakomerom
  • Široké nohy pre stabilné umiestnenie
  • Plniac a výpustná skrutka

Záhradná vodáreň vhodná pre čerpanie čistej vody. Príkon 0,8 kW, 20 l nádrž, maximálny výtlak 38 m, maximálny prepravný objem 3200 l / hod. a maximálna nasávacie výška 8 m.

• , zakúpené v Prva.sk

• Pomer cena a výkon je ideálne
  • , zakúpené v Mojazahrada

zatial funguje OK

• , zakúpené v ABCnáradie

• Kvalita za prijateľnú cenu
    • Nemám vedomosť

• , zakúpené v HAUSMARKET.sk

• Produkt zatial funguje dobre a ticho.

Celkove zhrnutie od objednania az po dodanie hodnotim na 80%.