Hecht 3601

1700 l/hod
Príkon
600 W

• Slabý výkon

Vydrží fungovať asi mesiac na polievanie!

• Cena a vykon
    • Skutocny vykon

Po dvoch reklamaciach vratene peniaze...

• nizky vytlak

Max. výtlak: 70 m

Max. čerpací objem: 1700 l/hod

Váha: 10 kg

Rozměr: 221x400x153 mm

Tělo z hliníkové slitiny, 20-ti metrový gumový el. kabel, max. výtlak je 70m a max. čerpací objem 1700L/hod.. Čerpadlo je vhodné pro čerpání čisté vody.

• mám ho v studni na chalupe už rok a pol a som spokojný. samozrejme že ho vzhľadom na konštrukciu nenechám ísť dlhšie ako hodinu. ale ináč je spoľahlivé. kúpil som na nete za cca 28 EUR
    • vodár mi ho nechcel napojiť na tlakovú nádobu so spínačom, ale ja som ho presvedčil

som celkom spokojný, keď sa roz pokazí kúpim si si silné čerpadlo profi.

• Slabý výkon

Vydrží fungovať asi mesiac na polievanie!

• Cena a vykon
    • Skutocny vykon

Po dvoch reklamaciach vratene peniaze...

• nizky vytlak
    • kratka zivotnost

to je vsetko

Je spoľahlivý a výkonný. Som spokojná s jeho používaním.
    Odporúčam ho aj iným zákazníkom.

• velmi som bola prekvapená aky malí prístroj ale naozaj fúnkčný dúfam že aj dlho vydrží dakuujem

preto som sa rozhodla pre tento produkt kôli jeho užasnej cene a kvalite odkedy ho mám tak ušetrým mestkú vodu a používam vodu zo studne ktorá má 10 metrov

• dobrá cena
    • výkon je podľa mňa slabší ako udáva výrobca

za tú cenu som celkom spokojný

som spokojny

Používame výrobok iba týždeň, ešte sa k jeho kvalite neviem na 100% vyjadriť.

• , zakúpené v Jardin.sk

• zodpoveda parametrom uvadzanym v reklame
    • velke vibracie

cerpadlo vhodne do plytkej vody,funguje bez tlakovej nadrze,bez tlakoveho spinaca,je jednoduche,staci stlpec vody 1m a staci dotekat,na polievanie pre nenarocnych idealne na mensie plochy.jedina nevyhoda ten vibracny hluk,ale ak mate slabsie pocujucich susedov,tak sa da.