Einhell PS 1100 Niro Primex

35 mm
Maximálna teplota kvapaliny
35 °C

• kvalita,funkčnosť,spoľahlivosť,vzhľad

• Zatial funguje ako ma je to dobrá vecička!

Spokojný

• Pouzil som to cerpadlo len jeden krat zatial dobre
    • Vykon uvedeny v liroch vody je prestreleny mal som cerpadla s polovicnym vykonom tohoto cerpadla ale ze by dodavalo dvakrat viac vody to nehrozi toto je asi siedme alebo osme cerpadlo predposledne bolo od vas a vydrzalo dva roky aj par dni cez zaruku napriklad prve ponorne cerpadlo sigma neviem presny tip nam vydrzalo asi okolo dvanast rokov a este sa mohlo dat opravit obavam sa ze pri tychto novych cerpadlach toto nehrozi staci ked vydrzia aspon den dva po zaruke aby sa mohol predat dalsi novy kus zial tento system funguje takmer vo vsetkych vyrobkoch vedome cielene pomocou hardveru alebo softveru vie sa o tom zial nikto to neriesi takze takto to funguje v konzumnej spolocnosti.

Cenovo dostupne avsak doba uzitia zrejme nebude dlha na zaklade hore uvedeneho asi tolko.

Typ čerpadla
Max priemer pevných častíc
35 mm
Maximálna teplota kvapaliny
35 °C

Čerpadlo kalové, príkon 1100W, dopravná výška max. 9.5m, sacia hĺbka 7m, veľkosť nečistôt max.35mm . Kalové čerpadlo Einhell PS 1100 Niro Primex, ktoré je vhodné pre prečerpávanie čistej i znečisten

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Dostupná cena. Vtedy v lete 2015 bola cena 60€ v akcií...
    • Kúpil som ho v lete 2015. Takže vydržalo 2 a pol roka a to som ho intenzívne začal používať až od leta 2017. Pravdepodobne sú tam zlé tesnenia, lebo čerpadlo bolo od leta ponorené vo vode stále a najprv mi začalo vyhadzovať prúdový chránič až nakoniec mi zhorel elektromotor.....

• kvalita,funkčnosť,spoľahlivosť,vzhľad

• Zatial funguje ako ma je to dobrá vecička!

Spokojný

• Pouzil som to cerpadlo len jeden krat zatial dobre

• Cerpadlo vycerpa 1.500 litrov mierne zakalenej vody zo studne hlbokej 5,2 metra za cca 30 minut a to pri pouzitej hadici o vnutornom priemeri 25 mm a celkovej dlzke 10 metrov. Doteraz bolo pouzite 7 krat na odkalenie novej studne a zatial bez problemov.
    • Vystupne koleno na pripojenie hadice je z velmi krehkeho plastu. Deklarovanych 16.000 litrov za hodinu mi prijde ako nerealnych ani pri vytlaku 1 meter

Za tie peniaze sa zda byt ako dobra kupa. Cas ukaze.

• + nemá žiaden ( výkon 1100W/prietok nieje pozitívum ale vlastnosť )
    • Veľmi krátky beh - zrejme tepelná poistka, čerpadlo vypája a tak reálne nevyčerpáte veľa vody.
    • Toto čerpadlo som kúpil na základe potreby prečerpávať viac vody - ( oproti Gude 4002 P, ktoré sa mi nevypína ) je s ním viac roboty.
    • Vydáva čudné zvuky - ako by sa zasekávalo.
    • Čerpadlo plánujem reklamovať na základe krátkeho chodu.

Niesom spokojný s týmto výrobkom, keby som vedel, že bude čerpadlo fungovať, tak ho nekúpim a pôjdem do Gude ( ale výkonnejšieho ako 400W P4002)

• Este neviem
    • Este nevie

Prosim tych co ho maju prosim o radu da sa s tym zavlazovat travnik a zahrada?ci ma taky tlak aby pretlacil rozprasovaci ventil.hadica dlha od potoku 40m.ci to bude len tiect.dakujem piste na [email protected]

• Nesklamalo a som prijemne prekvapeny

spokojny

• Vykon
    • vytlak

Toto cerpadlo som kupil Nie je to ale znacka Einhell ktoru som objednaval ,ale je to znacka Primex Nechapem preco je zle oznacenie v nazve produktu Dalej mate v popise ze vytlaci do 9,5 metra Na obale je 9m. Inak odskusane a dufam ze bude pracovat ako Einhell ktory som si zaplatil

• výkon , cena ,maximálna spokojnosť .

keby chcel niekto kúpiť čerpadlo odporučím mu jednoznačne
    Einhell PS 1100 Niro Primex